TURİZM

Hakkımızda

SAYGILI TUR ORGANİZASYON LİMİTED ŞİRKETİ
 
Dünyanın bütün güzel renklerini görmek,bütün güzel seslerini duymak, bütün güzel yerlerini görmek ve güzel insanlarla tanışmak hem bir tutku, hem de bir ayrıcalıktır aslında. Bu tutku ve ayrıcalıktan hareketle 2005 yılında kurulan '' Saygılı Tur Organizasyon Ticaret Limited Şirketi'' sizlere layık olabilme çabası ile üç temel departmanda hizmet vermektedir.
 
1.TURİZM DEPARTMANI:
 Bu departmanımızda Saygılı Tur Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bünyesindeki, TÜRSAB üyesi ''Çanakkale GÜLDESTE A Grubu Seyahat Acentesi'' olarak Hac-Umre, Yurt İçi ve Yurt Dışı Kültür Turları organizasyonu gerçekleştirmektedir.
Ayrıca ''Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri Satış Bayiliğimiz'' de bu departmanda hizmet vermektedir.
 
''Çanakkale GÜLDESTE A Grubu Seyahat Acentesi''nin Bursa'da ve Çanakkale/Biga'da birer şubesi; Çanakkale Yenice'de ise bir irtibat bürosu mevcuttur.
 
Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Saygılı, Çanakkale/Biga'lıdır. Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı olarak yurt içi ve yurt dışında çeşitli camilerde İmam-Hatip olarak başarılı bir şekilde görev yapıp 2005 yılında emekli olmuş ve bilahare firmamızı kurmuştur. Mustafa Saygılı, Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Biga Bürosu koordinatörlüğünün yanı sıra firmamızın tüm etkinliklerini aktif olarak organize etmektedir.
 
Firmamızın Bursa Bürosu Koordinatörlüklerini, Diyanet İşleri Başkanlığından emekli Kur'an Kursları Müdürü Orhan Yaman ile birlikte emekli Müftü Hikmet Yazıcı; Çanakkale Yenice İrtibat Bürosu yöneticiliğini ise emekli İmam-Hatip Mehmet Özcan başarılı bir şekilde yürütmektedir.
 
Hedefimiz; yurt içi ve yurt dışındaki çözüm ortaklarımızla birlikte bize güven duyan siz saygıdeğer müşterilerimize en güzel hizmeti, en hesaplı olarak sunmak ve güveninize layık bir marka haline dönüşmektir.
 
2. BASIN-YAYIN DEPARTMANI:
Çanakkale İlinin Biga ve Yenice İlçelerindeki reyonlarımızda, kolay okunan Kur'an-ı Kerimler, Temel Dini Kitaplar ve Firmamızca derlenen '' Güldeste Temel Dini Bilgileri'' kitapları, müşterilerimize sunulmaktadır.
 
3.TEKSTİL DEPARTMANI:
Biga ve Yenice İlçelerindeki reyonlarımızdaa müşterilerimize hac umre malzemeleri, bay ve bayan hac umre elbiseleri, bayan tesettür giysilerileri; eşarplar, hediyelik eşyalar ve cami görevlilerininin ihtiyaç duydukları malzemeler satışa sunulmaktadır.
.
PRENSİBİMİZ: ''NE ALDANAN OL, NE DE ALDATAN.'' şeklinde Peygamber düsturudur.
 
SAYGILARIMIZLA...